На розгляд РНБО спрямують санкційні пропозиції щодо 1600 пропагандистів, артистів, спортсменів

На розгляд РНБО спрямують санкційні пропозиції щодо 1600 пропагандистів, артистів, спортсменів

Також запропонували ввести санкції проти юридичних осіб, як-то телерадіокомпанії, видавництва

На розгляд РНБО спрямують санкційні пропозиції щодо 1600 пропагандистів, артистів, спортсменів

Що сталося.Міжвідомча робоча група (МРГ) з питань реалізації державної санкційної політики рекомендувала подати на розгляд Ради національної безпеки і оборони (РНБО) пакет пропозицій щодо запровадження санкцій проти пропагандистів, діячів культури та мистецтва з рф.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Деталі. Йдеться про майже 2000 російських фізичних та юридичних осіб. Серед них близько 1600 фізосіб – пропагандистів, артистів естради, культурних діячів, спортсменів.

Решта – юридичні особи, як-то телерадіокомпанії, видавництва. Також у переліку: музеї, галереї, видавництва з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

 «Актори, митці, журналісти, спортсмени, блогери. Це люди, які мали б бути моральними авторитетами. Які мали б не допустити загарбницької війни. Натомість служінню ідеалам гуманності вони віддали перевагу служінню терористичному режиму. Злочин їхній не менший за злочини тих, хто вбиває сьогодні мирних українців.

Пропаганда війни має бути покарана, і я переконана, що прийде час, коли ці люди постануть перед судом. Наразі ми даємо оцінку їхнім діям, запроваджуючи санкції», – заявила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

За підсумками Міжвідомча робоча група опрацювала механізми посилення координації та співпраці з відповідними органами країн-партнерів України в питаннях санкційної політики. Зокрема й механізми, що сприятимуть віддзеркаленню санкцій.

Бекграунд. Нагадаємо, що РНБО доручила Кабміну протягом 2 місяців внести в Раду проєкт про унеможливлення діяльності церков, афілійованих з рф.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло