Кабмін продовжив дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації

Кабмін продовжив дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації

Рішення дозволить забезпечити умови для безперебійної роботи структур, за якими законодавство закріпило право на бронювання

Кабмін продовжив дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації
Фото: Генштаб ЗСУ

Що сталося. Кабінет Міністрів України продовжив на один місяць дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих раніше військовозобов’язаним рішеннями Міністерства економіки.

Джерело. Про це йдеться на сайті уряду.

Деталі. Зазначається, що відповідну зміну до постанови від 4 листопада 2022 р. № 1259 уряд ухвалив на засіданні 2 грудня.

«Ми автоматично продовжуємо термін дії відстрочок, наданих раніше і термін яких не сплив. Рішення дозволить забезпечити умови для безперебійної роботи підприємств, критично важливих для функціонування економіки, тих, що виконують мобзавдання, а також державних установ, органів місцевого самоврядування тощо. Тобто усіх структур, за якими чинне законодавство закріпило право на бронювання», – заявила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Вона зауважила, що питання бронювання працівників – одне з тих, що найчастіше порушують представники різних сфер господарства під час зустрічей з урядовцями.

Бекграунд. Нагадаємо, що 10 листопада уряд вже продовжив на один місяць відстрочку від призову на військову службу для заброньованих військовозобов'язаних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло