Британська розвідка: захоплення Бахмута росіянами не матиме ніякої оперативної цінності

Британська розвідка: захоплення Бахмута росіянами не матиме ніякої оперативної цінності

Еміне Джеппар поділилася кадрами з Бахмута — точніше, того, що від нього залишилося

This material is also available in English
Британська розвідка: захоплення Бахмута росіянами не матиме ніякої оперативної цінності
фото DR

Міноборони Британії у своєму щоденному зведенні аналізує прагнення росії за будь-яку ціну взяти Бахмут, вкладаючи в це завдання непропорційно багато сил і засобів.

Джерело. Акаунт Ministry of Defence у Твіттері.

Деталі. Значна частина російських наземних сил та вогневої потужності, як і раніше, зосереджена вздовж 15-кілометрової лінії фронту біля міста Бахмут у Донецькій області та спрямована на взяття міста.

Зважаючи на все, росія планує оточити місто, поступово наступаючи на північ і на південь від нього. За останні дні вона досягла невеликих успіхів на південному напрямку і зараз прагне закріпитися на обмежених плацдармах на захід від заболоченої місцевості навколо невеликої річки Бахмутка, йдеться у зведенні.

Наступ на Бахмут став пріоритетним завданням російського командування на початку серпня. Захоплення міста не матиме великої оперативної цінності, але потенційно дозволить росії загрожувати більшим містам у цьому районі – Краматорську та Слов'янську, зазначають експерти.

Бахмутський наступ обходиться росії непропорційно дорого проти можливої вигоди. Зважаючи на все, захоплення міста має насамперед символічне політичне значення для російської влади, пише британське міноборони.

Еміне Джеппар, перший заступник міністра закордонних справ України, поділилася кадрами з Бахмута – точніше, того, що від нього залишилося.

Вона сказала, що російські війська продовжують використовувати ту ж тактику, яку вони використовували в Маріуполі – намагаються оточити місто.

Бекграунд. Нагадаємо, експерти дослідили, що Чорноморський флот рф з початку війни втратив щонайменше 15% бойового складу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло