Deutsche Bank надасть трейдеру Trafigura $3 млрд кредиту для постачання газу німецькій Sefe

Deutsche Bank надасть трейдеру Trafigura $3 млрд кредиту для постачання газу німецькій Sefe

Trafigura використовуватиме наявні обсяги свого глобального портфелю газу та ЗПГ

Deutsche Bank надасть трейдеру Trafigura $3 млрд кредиту для постачання газу німецькій Sefe
Фото: Getty Images

Що сталося. Deutsche Bank надасть одному з найбільших сировинних трейдерів у світі Trafigura кредит на $3 млрд для постачання газу німецькому трейдеру SEFE (раніше – Gazprom Germania, яка до квітня належала «Газпрому»).

Джерело. Про це йдеться в пресрелізі Trafigura.

Деталі. Зазначається, що кредит частково забезпечений гарантією в рамках програми непов'язаних фінансових кредитів уряду Німеччини, який діє через німецьке експортно-кредитне агентство Euler Hermes AG (підрозділ Allianz).

Trafigura заявила, що переважно використовуватиме наявні обсяги свого глобального портфеля газу та ЗПГ для постачання Sefe. Перше постачання газу відбулося 1 листопада 2022 року.

«Ми пишаємося тим, що робимо свій внесок в енергетичну безпеку Європи, поставляючи цей значний обсяг газу до Німеччини за підтримки нашого великого портфелю та довгострокових контрактів на ЗПГ у США», – сказав голова відділу торгівлі газом та електроенергією Trafigura Річард Холтум.

У синдикації кредиту взяли участь понад 25 банків.

Бекграунд. Нагадаємо: влада Німеччини націоналізувала велику газову компанію Securing Energy for Europe (SEFE), що раніше належала російському «Газпрому», намагаючись забезпечити постачання газу на зиму та стримати фінансовий шок від тиску росії на європейську енергетику. Німецький уряд придбав 100% акцій SEFE та збільшив кредит компанії до 13,8 млрд євро. 

Сировинний трейдер Trafigura Group повідомив, що має 10%-ву частку в проєкті«Восток ойл» з розробки нафти в Арктиці. У червні він заявив,  що заморозив інвестиції в росії і має намір вийти з «Восток ойл». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло