Ощадбанк продає права вимоги за кредитом підприємства «Клуб сиру»

Ощадбанк продає права вимоги за кредитом підприємства «Клуб сиру»

Аукціон проведуть 22 грудня 2022 року, гарантійний внесок для участі – майже 30 млн грн

Ощадбанк продає права вимоги за кредитом підприємства «Клуб сиру»
Фото: Мін'юст

Що сталося. Ощадбанк виставив через систему електронних торгів право грошової вимоги за кредитним договором із підприємством із виробництва сиру ТОВ «Клуб сиру» та за договорами забезпечення (іпотечними, застави, поруки) за цим кредитом. 

Джерело. Про це йдеться на сайті Міністерства юстиції України.

Деталі. Забезпеченням по договорах виступають: цілісний майновий комплекс, будівлі та споруди, пункт прийому молока, обладнання, транспортні засоби, товари в обороті (сир в асортименті), порука юридичних/фізичних осіб, майнові права на 100% корпоративних прав і на знак для товарів. 

Аукціон проведуть 22 грудня 2022 року, гарантійний внесок для участі – 29 663 932 грн.

Зазначається, що заборгованість за кредитним договором складається з основного боргу, процентів та комісій, нарахованих на дату проведення торгів – 593 278 653,73 грн.

«Клуб сиру» входить до основних гравців на ринку твердих сирів в Україні. Це робить пропозицію від Ощадбанку дуже привабливою, і вона має всі шанси швидко знайти свого покупця»,– наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Бекграунд. Раніше Ощадбанк продавав права вимоги за кредитом на торфопідприємство в Рівненській області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло