Мінфін підписав угоду з KfW про грант на 200 млн євро для підтримки ВПО

Мінфін підписав угоду з KfW про грант на 200 млн євро для підтримки ВПО

Кошти будуть спрямовані для покриття витрат з виплати допомоги на їх проживання

Мінфін підписав угоду з KfW про грант на 200 млн євро для підтримки ВПО

Що сталося. Міністерство фінансів України підписало угоду з Кредитною установою для відбудови (KfW), а також Окрему угоду до Грантової угоди в рамках Програми підтримки стійкості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні.

Джерело. Про це йдеться в повідомленні Мінфіну.

Деталі. Документи були підписані під час зустрічі Міністра фінансів Сергія Марченко та послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен. 

«200 млн євро грантових коштів допоможуть Уряду України і надалі підтримувати осіб та сім’ї, які в результаті російської військової агресії вимушені були залишати свої домівки та тимчасово виїхати в більш безпечні регіони України», – сказав Марченко. Очікується, що кошти надійдуть до державного бюджету України найближчим часом.

Повідомляється, що під час зустрічі сторони обговорили стан фінансової та економічної системи України, а також інші проекти, які реалізуються за підтримки уряду ФРН та KfW.

Марченко відзначив, що з початку повномасштабної збройної агресії рф проти України від уряду ФРН залучено 1,5 млрд євро (з урахуванням гранту на 200 млн євро), фінансування спрямовано на бюджетну підтримку першочергових соціальних видатків та видатків у сфері освіти і охорони здоров’я, допомоги ВПО, а також підтримку державних програм з кредитування малого та середнього бізнесу в Україні.

Бекграунд. Німеччина передає Україні 7 артилерійських установок Gepard.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло