НБУ анулював ліцензії десяти небанківським фінустановам

НБУ анулював ліцензії десяти небанківським фінустановам

Вісім установ та двох страхових брокерів виключили з реєстрів

НБУ анулював ліцензії десяти небанківським фінустановам

Що сталося. Національний банк України (НБУ) анулював ліцензії десяти небанківським фінансовим установам та виключив з реєстрів вісім небанківських установ і двох страхових брокерів.

Джерело. Про це йдеться на сайті Нацбанку.

Деталі. Крім того, на підставі отриманих від ТОВ «Стармані», ПТ «Ломбард Нищета І К», ТОВ «ФК «Народна позика», ТОВ «ФК «Женева фінанс», ТОВ «Магма капітал», ТОВ «ФК «Інвестохіллс веста», ТОВ «ФК «Фінкред», ТОВ «ФК Арсенал» документів ці небанківські фінансові установи виключено з Державного реєстру фінансових установ.

Водночас з Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів виключено Представництво «Оукшотт іншуренс консалтантс лімітед» і ТОВ «Страховий брокер СТС» на підставі поданих ними заяв.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 7 грудня 2022 року. Рішення набирають чинності з дня їх ухвалення.

Бекграунд. Нагадаємо, що НБУ зупинив ліцензії трьох компаній Фрідмана та однієї Богуслаєва. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло