Вихід із рф Nokia та Ericsson спричинить проблеми зі зв’язком у звичайних росіян – Reuters
Виробники телекомунікаційного обладнання покинуть російський ринок вже до кінця року

Що сталося. Вихід із російського ринку виробників телекомунікаційного обладнання Nokia та Ericsson наприкінці року може паралізувати мобільні мережі рф, спричинивши погіршення зв’язку для звичайних росіян.
Джерело. Про це повідомляє Reuters із посиланням на високопоставлених керівників телекомунікаційних компаній та інші джерела в галузі.
Деталі. Зазначається, що на російських користувачах смартфонів, імовірно, позначаться повільніші завантаження, більше перерваних дзвінків, триваліші збої в мобільних мережах, оскільки оператори втратять можливість оновлювати або лагодити програмне забезпечення.
Ericsson і Nokia, на яких припадає значна частка ринку телекомунікаційного обладнання та близько 50% базових станцій у росії, виробляють усе, починаючи від телекомунікаційних антен і закінчуючи апаратним забезпеченням, яке з’єднує оптичне волокно, що передає цифрові сигнали.
Вони також надають програмне забезпечення, яке дозволяє різним частинам мережі працювати разом.
«Ми працюємо до кінця року, і саме тоді закінчується термін дії всіх винятків із санкцій, – сказав Reuters фінансовий директор Ericsson Карл Мелландер.
Бекграунд. Нагадаємо: російська дочірня компанія шведського виробника телеком-обладнання Ericsson оголосила про передачу свого бізнесу з підтримки клієнтів у росії місцевому менеджменту. Nokia також залишить росію до кінця року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].