Ворог марно намагається покращити тактичне положення на Куп’янському та Авдіївському напрямках

Ворог марно намагається покращити тактичне положення на Куп’янському та Авдіївському напрямках

Основні зусилля противник зосереджує на встановленні контролю над Донецькою областю

This text is also available in English
Ворог марно намагається покращити тактичне положення на Куп’янському та Авдіївському напрямках
Фото: Генштаб ЗСУ

Що сталося. Основні зусилля противник зосереджує на спробах встановлення контролю над Донецькою областю, веде наступальні дії на Бахмутському та Лиманському напрямках. Намагається поліпшити тактичне положення на Куп’янському та Авдіївському напрямках, успіху не має.

Джерело. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Деталі. У населеному пункті Каховка Херсонської області російські окупанти намагаються заборонити обіг української гривні, здійснюють рейди торговельними точками та погрожують вилученням не лише готівки, а й товару в разі виявлення українських грошей.

За наявною інформацією, з 1 січня у Донецьку співробітники так званих військових комісаріатів розпочали збір інформації про громадян 2006 року народження для постановки на військовий облік.

Через високу ефективність засобів вогневого ураження Сил оборони у Старобільську Луганської області противник посилив адміністративний та контррозвідувальний режими. Окупанти перевіряють мобільні телефони місцевих жителів. Особлива увага приділяється особам, у яких в списках є номери абонентів українських операторів зв’язку.

Бекграунд. Нагадаємо, що Захисники України ліквідували 530 ворогів за добу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло