росія хоче продати вкрадений в України Євпаторійський авіаційний ремонтний завод

росія хоче продати вкрадений в України Євпаторійський авіаційний ремонтний завод

«Укроборонпром» заявив, що результати так званого аукціону вважатимуться недійсними

This material is also available in English
росія хоче продати вкрадений в України Євпаторійський авіаційний ремонтний завод
Фото: "Укроборонпром"

Що сталося. Окупаційна адміністрація рф виставила на продаж 100% акцій ДП «Євпаторійський авіаційний ремонтний завод», що входить до складу «Укроборонпрому» та перебуває на тимчасово окупованій території з 2014-го року.

Джерело. Про це йдеться на сайті держконцерну.

Деталі. Зазначається, що це вже третя спроба загарбників продати те, що їм не належить. 

«Дії окупаційної влади рф є черговим проявом агресії проти територіальної цілісності та суверенітету України, а результати так званого аукціону вважатимуться недійсними. 

Тимчасово окупована росією Автономна Республіка Крим є невід’ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України», – йдеться в повідомленні.

В «Укроборонпромі» наголосили, що тимчасова окупація російською федерацією територій України є незаконною і не створює для держави-агресора жодних територіальних прав.

«Після деокупації території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя ми обов’язково відновимо контроль над діяльністю Державного підприємства «Євпаторійський авіаційний ремонтний завод», – додали в повідомленні.

Бекграунд. Нагадаємо, що «Укроборонпром» спільно з однією з країн НАТО будує боєприпасний завод.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло