НАОНІ Оркестра зіграє концерт «Різдвяне світло»
Партнерський матеріал

НАОНІ Оркестра зіграє концерт «Різдвяне світло»

Новорічна музика з кінофільмів та мюзиклів у поєднанні з унікальним аранжуванням українських колядок і щедрівок

НАОНІ Оркестра зіграє концерт «Різдвяне світло»

Подія відбудеться 15 січня у Будинку архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7). У програмі – найвідоміша новорічна музика з кінофільмів та мюзиклів у поєднанні з унікальним аранжуванням українських колядок і щедрівок, що наповнять світлими емоціями різдвяної містерії та подарують відчуття свята.

Наша боротьба йде і на культурному фронті – саме наші культурні коди роблять нас незламними. НАОНІ – це більше 40 унікальних українських музичних інструментів: бандури, цимбали, кобзи, скрипки, зозульки, свиріль, козобас, сурма, бугай, флояра, дримба та інші.

НАОНІ Оркестра зіграє концерт «Різдвяне світло»

Оркестр, історія якого починається 1969 року, зіграв понад 5000 концертів по всьому світу.

Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті «Битва оркестрів», а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками української сцени, серед яких ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Квитки від 390 грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло