Нардепа Камельчука судитимуть за недекларування – САП

Нардепа Камельчука судитимуть за недекларування – САП

Антикорупційні органи вже повідомили чиновнику про підозру

Нардепа Камельчука судитимуть за недекларування – САП
Юрій Камельчук
Фото: sluga-narodu.com

Що сталося. Антикорупційні органи України повідомили про підозру народному депутату Юрію Камельчуку (партія «Слуга народу») у навмисному внесенні недостовірних відомостей до щорічної декларації.

Джерело. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

Деталі. «10 січня 2023 року прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт за обвинуваченням чинного народного депутата в умисному внесенні завідомо недостовірних відомостей до щорічної декларації за 2020 рік (ч. 1 ст. 366-2 КК України (у редакції Закону України від 04.12.2020 № 1074-ІХ))», – йдеться в повідомленні.

За даними САП, у декларації за 2020 рік нардеп не вказав квартиру на Печерську в центрі Києва вартістю понад 3,6 млн грн, яка перебувала у нього в оренді з жовтня 2019 по жовтень 2021 років та непогашене кредитне зобов’язання перед банківською установою на загальну суму понад $48 800.

САП не назвала імені нардепа, однак Mind стало відомо, що йдеться про народного депутата Юрія Камельчука. 

Бекграунд. Нагадаємо, що САП і НАБУ повідомили про підозру організатору схеми розтрати арештованого майна на 485 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло