Уряд зобов'язав туроператорів надавати підтвердження, що вони не контролюються рф

Уряд зобов'язав туроператорів надавати підтвердження, що вони не контролюються рф

Це нова додаткова умова для отримання ліцензії

Уряд зобов'язав туроператорів надавати підтвердження, що вони не контролюються рф

Що сталося. Кабінет Міністрів вніс зміни до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності. Перелік підтвердних документів, що додаються до заяви на отримання ліцензії, доповнено документом, який підтверджує відсутність здійснення контролю за діяльністю субʼєкта господарювання резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України. 

Джерело. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Деталі. Також передбачено, що туроператор на своєму вебсайті зобовʼязаний, поміж іншого, розмістити у довільній формі інформацію про дату та номер рішення про видачу ліцензії на провадження туроператорської діяльності. 

Згідно з чинним законодавством, для отримання відповідної ліцензії крім заяви потрібні: копія документів, що підтверджують фінансове забезпечення цивільної відповідальності перед туристами (гарантія банку або іншої кредитної установи); копія документів, що підтверджують освітньо-кваліфікаційний рівень, стаж роботи; копія договору, укладеного із страховою компанією, щодо обов’язкового страхування туристів. А також відомості щодо місць провадження туроператорської діяльності.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, уряд продовжив дію програми виплат компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО на 2023 рік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло