Uber подвоїв внесок на реанімобілі для України – Мінцифри

Uber подвоїв внесок на реанімобілі для України – Мінцифри

Загальний внесок Uber за один місяць партнерства з UNITED24 складе $3 млн

Uber подвоїв внесок на реанімобілі для України – Мінцифри
Фото: Михайло Федоров

Що сталося. Головний виконавчий директор американської компанії Uber Дара Хосровшахі зустрівся в Україні з міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим. 

Джерело. Про це повідомив очільник Мінцифри.

Деталі. На початку грудня UNITED24 у партнерстві з Uber започаткували міжнародний збір Keep Ukraine Moving на реанімобілі. Загальна сума збору та пожертви компанія сягнула $1,5 млн.

В Україні Хосровшахі оголосив про новий внесок Uber на машини швидкої допомоги типу С. Компанія перекаже ще $1,5 млн, подвоївши збір. Загальний внесок Uber за один місяць партнерства з UNITED24 складе $3 млн.

Бекграунд. Крім того, Uber об'єднався зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН, щоб допомогти в доставленні продуктів по Україні. Використовуючи спеціально створену версію своєї платформи, Uber допоможе розподіляти екстрену продовольчу допомогу у важкодоступних районах та допоможе ВПП покращити координацію та відправлення допомоги.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло