ПВК «Вагнер» втратила понад 14 000 найманців у боях під Бахмутом і Соледаром

ПВК «Вагнер» втратила понад 14 000 найманців у боях під Бахмутом і Соледаром

Захисники, як правило, зазнають менше втрат, ніж нападники

ПВК «Вагнер» втратила понад 14 000 найманців у боях під Бахмутом і Соледаром
фото DR

ПВК «Вагнер» у ході боїв на ділянці Соледар-Бахмут втратило 4000 найманців загиблими та 10 000 пораненими.

Джерело. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на оцінки американської влади.

Деталі. За підрахунками Вашингтона, у ПВК «Вагнер» перебувають 50 000 осіб, стверджував офіційний представник Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі. З них 40 000 – рекрутовані у російських в'язницях ув'язнені і лише 10 000 – професійні військові.

Американські чиновники зазначають, що захисники, як правило, зазнають менше втрат, ніж нападники, однак у міських умовах втрати ЗСУ можна порівняти з російськими.

«Українці зазнають втрат щодня. Росія розраховує, що в України першої закінчаться ресурси. Можливо, настають важкі часи. Українці не куленепробивні», – визнав співрозмовник FT.

«В ідеалі Україна зуміє утримати лінію навколо Бахмута мінімальними силами та підготуватися до весняного контрнаступу», – зазначив у розмові з газетою експерт із міського бою з Уорікського університету Ентоні Кінг.

Бекграунд. Нагадаємо, Інститут вивчення війни зазначив, що захоплення Соледару не гарантує росіянам змогу оточити Бахмут.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло