Фонд гарантування виставив на аукціон активи 8 банків загальною вартістю майже 5,5 млрд грн

Фонд гарантування виставив на аукціон активи 8 банків загальною вартістю майже 5,5 млрд грн

Перший аукціон вже відбувся: заміський комплекс Промінвестбанку у Конча-Заспі оцінили у 311 млн грн, очікується підписання договору

Фонд гарантування виставив на аукціон активи 8 банків загальною вартістю майже 5,5 млрд грн

Що сталося. Цього тижня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж активи 8 банків, що ліквідуються Фондом. Загальна вартість – 5,44 млрд грн. З них – 4,63 млрд грн права вимоги за кредитами; 676,4 млн грн – початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна. Дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 139,3 млн грн, і цінні папери – за 0,1 млн грн.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування. 

Деталі. Вже відбувся аукціон з продажу заміського комплексу Промінвестбанку, що знаходиться у Конча-Заспі.  Найбільшу вартість – 311,11 млн запропонувала київська компанія ТОВ «Мідал». Поки Фонд не назвав переможця. На сайті Прозоро.Продажі вказано, що фірма ще не надала відповідних документів.

За даними порталу Youcontrol, основний вид діяльності компанії – надання в оренду й експлуатацію  нерухомого майна. Бенефеціар – Кріппа Максим має ще кілька фірм з оренди нерухомості. 

Як повідомляв ФГВФО, лот складається з самої вілли площею 1128 кв.м., кількох гостьових будиночків, СПА-центру, будівлі готелю та ресторану. Стартова вартість – 187,6 млн грн. Вже 18 січня відбудуться аукціони з продажу службового приміщення Промінвестбанку в Одесі та нежитлової нерухомості у Дніпропетровській області.

Загалом, цього тижня заплановано продаж активів Промінвестбанку, на загальну суму 1,56 млрд грн. З них 1,05 млрд грн – права вимоги за кредитами; 109,8 млн грн – дебіторська заборгованість; цінні папери – 0,1 млн грн. 

Також цього тижня продаватимуть активи МР Банку. Їхня загальна вартість 2,62 млрд грн. 2,59 млрд – це права вимоги за кредитними договорами та нерухоме майно, земельні ділянки, авто. Вже 19 січня Фонд продаватиме будівлю колишнього відділення МР Банку, у центрі столиці. Загальна площа об'єкта – понад 1 тис. кв.м. Початкова ціна – 66,68 млн грн. 

20 січня відбудеться 12 аукціонів, лотами на яких стануть золоті та срібні монети, що перебувають на балансі Мегабанку. Серед лотів – пам`ятна монета «Оранта» номіналом 125 гривень із золота 999,9 проби вагою 7,78 г. Стартова вартість 233,28 тис грн. У 112,75 тис грн оцінили пам`ятну монету «20 років незалежності України» номіналом 100 гривень. 18 січня Фонд гарантування продаватиме 8 автомобілів Мегабанку. 

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, Фонд гарантування передав державі акції Промінвестбанку та МР Банку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло