Київ залишається на аварійних відключеннях електрики, графіки не діють
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Київ залишається на аварійних відключеннях електрики, графіки не діють

Все через значний брак потужності

Київ залишається на аварійних відключеннях електрики, графіки не діють

Що сталося. Дефіцит потужності в столиці залишається суттєвим, продовжують застосовуватися аварійні відключення електроенергії.

Джерело. Про це повідомив CEO Yasno Сергій Коваленко.

Деталі. «Дефіцит залишається суттєвим. Київ сьогодні мав обмеження в 952 МВт. Цих лімітів недостатньо, щоб перейти з екстрених відключень, до планових, стабілізаційних. Графіки не діють. На завтра прогнозовані обмеження такі ж, як і сьогодні. Сказати, чи втримаємося ми у графіках завтра, поки важко», – зазначив він.

Коваленко повідомив, що незважаючи на підвищення температури атмосферного повітря споживання електрики поки не зменшується. На його думку це відбувається через ефект «відкладеного попиту», коли споживачі намагаються максимально використати електрику, коли вона подається в домівки.

Остання масована ракетна атака рф на Україну відбулася 14 жовтня. Ворог серед іншого пошкодив об'єкти енергетичної інфраструктури. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що всього було пошкоджено 9 енергоблоків ТЕС, три магістральні підстанції та одна повітряна лінія.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, дефіцит генерації в енергосистемі після атаки росії величезний, низка ТЕС не працює через серйозні пошкодження.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло