Російське суспільство має визнати свої помилки та поважати Статут ООН – Зеленський

Російське суспільство має визнати свої помилки та поважати Статут ООН – Зеленський

Президент заявив про важливість визнання помилки путіна публічними особами

Російське суспільство має визнати свої помилки та поважати Статут ООН – Зеленський
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Президент Володимир Зеленський заявив, що російське суспільство має «визнати трагічні помилки, відступити, поважати Статут ООН, поважати суверенітет України, її територіальну цілісність.

Джерело. Про це він сказав, відповідаючи на запитання після свого виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «Місце серед терористів росія собі вже обрала. Сьогодні це вже не залежить від їхнього керівництва. Їхнє керівництво вже не впливає, я вважаю, на розвиток російської федерації, історії та культури. Я думаю, що все залежить сьогодні від міцності України, підтримки партнерів, політичної підтримки світу, а також залежить від російського суспільства, яке має розплющити очі, якщо хоче на власні очі бачити майбутнє для своєї російської федерації», – сказав Зеленський.

Він додав, що радий зміні думки ексдержсекретаря США і радника з питань нацбезпеки Білого дому Генрі Кіссінджера, який раніше  був проти членства України в НАТО.

«Я радий, що Кіссінджер змінив свою думку. Для нас сьогодні пріоритет, наше політичне завдання, щоб люди відомі, політичні діячі, щоб вони визнавали помилку путіна, визнавали, що це агресія росії, щоб вони тиснули на росію, щоб вона завершила цю агресію», – зауважив Зеленський.

Бекграунд. Нагадаємо, що в Давосі відкрився економічний форум, однак без російської делегації цьогоріч.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло