Інвестбанки Goldman Sachs та BlackRock готові інвестувати у відновлення України

Інвестбанки Goldman Sachs та BlackRock готові інвестувати у відновлення України

Виконавчий директор BlackRock Ларрі Фінк заявив, що мета - побудувати кращу Україну, а не відновити стару

Інвестбанки Goldman Sachs та BlackRock готові інвестувати у відновлення України
Фото: Getty Images

Що сталося. Найбільші Інвестбанки світу Goldman Sachs та BlackRock готові інвестувати у відновлення України.

Джерело. Про це на Всесвітньому економічному форумі заявили голова Goldman Sachs Девід Соломон та виконавчий директор BlackRock Ларрі Фінк.

Деталі. Представники фінустанов вважають, що співпраця приватного й державного секторів, а також залучення масштабного приватного капіталу є запорукою швидкого й успішного відновлення України.

«Наша мета, якщо ви нас наймете, не створити нових олігархів, а створити нову країну, створити капіталістичну систему, де капітал може бути правильно використаний. Це не означає, що ми відновлюватимемо стару Україну, ми будуватимемо кращу Україну», – наголосив Фінк.

За словами Соломона, буде перехідний період, коли цей капітал збиратиметься: приватний сектор і фінансові інституції виділятимуть ресурси, а уряди мають стати містком між приватним сектором своєї країни та урядом України.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що австралійський мільярдер вкладе $500 млн у фонд під управлінням BlackRock для відновлення України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло