USAID посилює цифрову підтримку України та підтримує розвиток «Дії» в інших країнах

USAID посилює цифрову підтримку України та підтримує розвиток «Дії» в інших країнах

USAID планує виділити $650 000 для формування підходу до поширення цифрового досвіду України

USAID посилює цифрову підтримку України та підтримує розвиток «Дії» в інших країнах
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та Адміністраторка USAID Саманта Пауер
Фото: телеграм-каналі Михайла Федорова

Що сталося. Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) посилює цифрову підтримку України та підтримує розвиток «Дії» в інших країнах.

Джерело. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Деталі. Він заявив, що провів «знакову» зустріч з Адміністраторкою USAID Самантою Пауер. Також спільно презентували цифровий досвід України урядовим представникам європейських, південноамериканських та африканських країн.

«Наші інновації в наданні послуг – mobile first, цифрові документи, автоматичні послуги без чиновника, мобільний підпис, державні цільові виплати в «Дії» тощо викликають дуже великий інтерес та попит серед інших держав. Понад 10 країн активно вивчають та планують запозичити досвід української «Дії», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за підсумками Давоса USAID планує виділити $650 000 для формування підходу до поширення цифрового досвіду України та мобільного застосунку «Дія» на інші країни.

Крім того, USAID активно розробляє новий великий проєкт підтримки цифровізації України.

«USAID з першого дня – надійний партнер Мінцифри та Дії. Допомагає запроваджувати складні цифрові реформи в Україні. Наприклад, цифровізація будівництва та електронний акциз.

Дякую Саманті Пауер і кожному платнику податків США за потужну підтримку та інвестиції у створення успішної цифрової України», – резюмував очільник Мінцифри України.

Бекграунд. Нагадаємо, що USAID планує використовувати гроші, виділені Адміністрацією президента США Джо Байдена, для закупівлі систем резервного живлення для київських систем водопостачання та централізованого теплопостачання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло