Червоний Хрест відкриє центри надання психологічної підтримки у великих містах України
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Червоний Хрест відкриє центри надання психологічної підтримки у великих містах України

Найближчим часом товариство відкриє центри у Тернополі та Кам'янці-Подільському

Червоний Хрест відкриє центри надання психологічної підтримки у великих містах України
Фото: Червоний Хрест України

Що сталося. Червоний Хрест планує у 2023 році відкрити центри надання психологічної підтримки у великих містах України.

Джерело. Про це повідомило Товариство Червоного Хреста України.

Деталі. Зазначається, що відповідні центри вже відкрили в Ужгороді, Полтаві, Львові, Хмельницькому та Івано-Франківську. Найближчим часом товариство планує відкрити такі пункти у Тернополі та Кам'янці-Подільському.

В облаштованих приміщеннях проводять сімейні заходи, творчі заняття для дітей та дорослих, активні ігри, сімейні заходи, спрямовані на покращення взаємодії між всіма членами родини. Також товариство організувало психоедукаційні сесії, на яких батьки можуть дізнатися, як подолати стрес.

«Основна мета заходів із психосоціальної підтримки – допомогти учасникам зняти емоційну напругу, відчути себе у безпеці, підвищити стресостійкість, а також корисно провести час з близькими та друзями», – пояснює товариство.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Червоний Хрест натякає на імовірність обміну полоненими у форматі «всіх на всіх». Глава МКЧХ не виключає такої можливості, хоча про конкретні домовленості поки що не йдеться.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло