Білл Гейтс вклав $12 млн у добавку, яка допоможе зробити корів «більш екологічними»

Білл Гейтс вклав $12 млн у добавку, яка допоможе зробити корів «більш екологічними»

Тваринництво називають одним із головних факторів глобального потепління

Білл Гейтс вклав $12 млн у добавку, яка допоможе зробити корів «більш екологічними»
фото Shutterstock

Фонд Білла Гейтса вклав $12 млн у стартап з виробництва добавки для корму, що знижує викиди метану у корів.

Джерело. Про це пише Bloomberg.

Деталі. Інвестиційний фонд Breakthrough Energy Ventures, заснований Біллом Гейтсом, у початковому раунді фінансування вклав $12 млн в австралійський стартап Rumin8. Компанія розробляє кормову добавку, що скорочує викиди метану у корів.

Продукт являє собою гранули з бороформи – речовини, що виробляється водоростями та фітопланктоном. Добавка дозволяє скоротити викиди метану від великої рогатої худоби на 98%, стверджує співзасновник Rumin8 Девід Мессіна. Про терміни її виведення на ринок поки що не повідомляється.

За оцінками ООН, близько 32% викидів у довкілля пов'язане з тваринницькою діяльністю. У 2021 році дослідження Каліфорнійського університету показало, що годування корів морськими водоростями знизило кількість газу, що виділяється ними, на 82%.

При цьому деякі вчені закликають обережно використовувати корми із вмістом біоформу. А Монреальський протокол щодо речовин 1997 року зараховує його до хімічних продуктів, що руйнують озоновий шар.

Бекграунд. Більше про нові тренди в тваринництві – у матеріалі Mind «Що будемо їсти: 7 головних споживчих трендів харчопрому в 2023 році».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло