Ердоган відмовився підтримати вступ Швеції до НАТО
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ердоган відмовився підтримати вступ Швеції до НАТО

Причиною він назвав акцію протесту, на якій було спалено Коран

Ердоган відмовився підтримати вступ Швеції до НАТО
фото DR

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що Швеції не варто розраховувати на його підтримку при вступі до НАТО після суботньої акції протесту біля посольства Анкари у Стокгольмі та подальшого спалення Корану.

Джерело. Про це пише ВВС.

Деталі. «Швеція не повинна очікувати від нас підтримки вступу до НАТО, – заявив Ердоган, вперше коментуючи акцію, яку схвалила шведська поліція, незважаючи на заперечення Туреччини.

“Цілком очевидно, що ті, хто влаштував таку ганьбу перед посольством нашої країни, більше не можуть розраховувати на прихильність з нашого боку щодо їхньої заявки», – сказав турецький президент.

Раніше Туреччина через спалення Корану скасувала запланований на наступний тиждень візит міністра оборони Швеції до Анкари. Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар назвав цей візит безглуздим.

Туреччина досі утримувалась від ратифікації вступу Швеції та Фінляндії до НАТО, вимагаючи від Стокгольма екстрадувати понад 70 осіб, яких в Анкарі вважають терористами.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Швеція відмовилася видати Ердогану турецького журналіста, що було однією з умов вступу в НАТО.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло