Фільм про дітей Донбасу номінували на «Оскар»

Фільм про дітей Донбасу номінували на «Оскар»

«Будинок зі скалок» виробництва Данії, України, Швеції та Фінляндії

Фільм про дітей Донбасу номінували на 	«Оскар»

Що сталося. Документальний фільм виробництва України, Данії, Швеції та Фінляндії «Будинок зі скалок» пройшов у номінацію на «Оскар». 

Джерело. Про це повідомив режисер і продюсер Азад Сафаров.

Деталі. «Україна проходить на «Оскар» далі! Фільм «Будинок зі скалок» пройшов в номінацію на «Оскар»!» – йдеться в повідомленні.

Фільм розповідає, як на тлі війни на Сході України невелика група вольових соціальних працівників і працівниць невтомно створює в дитбудинку поблизу лінії фронту необхідний для життя дітей безпечний простір, поки державні органи й суди вирішують подальшу долю дитини та її сім'ї.

Режисер – Сімон Леренг Вільмонт, лінійний продюсер і другий режисер – Асад Сафаров. Продюсери фільму: Моніка Геллстрьом (Final Cut for Real, Данія), Тобіас Янсон (STORY, Швеція), Самі Янукайнен (Donkey Hotel, Фінляндія), Дар'я Бассель та Віка Хоменко (Moon Man, Україна).

Бекграунд. Раніше Mind писав, що «Будинок зі скалок» увійшов у шортліст на премію «Оскар» у номінації «Найкращий документальний фільм».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло