Coca-Cola випустить смартфон – він буде червоним та матиме назву ColaPhone

Coca-Cola випустить смартфон – він буде червоним та матиме назву ColaPhone

Компанія очевидно запустила співпрацю з одним із великих виробників смартфонів

Coca-Cola випустить смартфон – він буде червоним та матиме назву ColaPhone
фото Ice Universe

За повідомленнями джерел у галузі, компанія Coca-Cola готується випустити фірмовий смартфон під назвою ColaPhone. Зображення цього пристрою опублікував на своїй сторінці в твіттері відомий інсайдер Ice Universe.

Джерело. Про це пише 3DNews.

Деталі. Опублікований рендер демонструє смартфон, виконаний у червоному кольорі, на тильній стороні якого нанесено логотип Coca-Cola. Тут розмістилася подвійна основна камера, доповнена світлодіодним спалахом.

Наразі немає жодної інформації про технічні характеристики пристрою.

Як зазначають оглядачі, варіант, що Coca-Cola розробляла смартфон самостійно, є малоймовірним. Швидше за все, компанія об'єдналася з одним із великих виробників мобільних пристроїв, щоб випустити серію смартфонів під власним брендом. Однак, про яку саме компанію може йтися, зараз невідомо.

Ice Universe не озвучив своїх припущень щодо того, з ким саме Coca-Cola могла співпрацювати при створенні фірмового смартфона.

Раніше Ice Universe одним із перших передбачив появу тренду на смартфони з екранами-водоспадами, а також розповів про появу «чубчика» в iPhone X, новий дизайн iPhone 14 із вирізом Dynamic Island тощо.

Бекграунд. Нагадаємо: Apple визнали найвпливовішим брендом у світі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло