ФГВФО повторно виставив на торги кредити МР Банку, у заставі - промислова нерухомість на Черкащині

ФГВФО повторно виставив на торги кредити МР Банку, у заставі - промислова нерухомість на Черкащині

Аукціон проведуть 2 лютого, стартова вартість - 178,5 млн грн

ФГВФО повторно виставив на торги кредити МР Банку, у заставі - промислова нерухомість на Черкащині

Що сталося. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повторно виставив на продаж права вимоги за кредитами юридичних осіб та дебіторську заборгованість АТ «МР Банк». Аукціон пройде 2 лютого у системі Прозоро.Продажі. Початкова ціна лоту – 178,5 млн грн.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Фонду. 

Деталі. На початок січня 2023 року загальна заборгованість за договорами сягнула 287,2 млн грн, – йдеться у повідомленні. Щодо компанії-боржника порушено справу про банкрутство.

У забезпечення за кредитними договорами передано кілька об’єктів нерухомості у м. Сміла, що на Черкащині, зокрема – комплекс будівель промислового призначення загальною площею 101 090 кв. м. та база відпочинку і магазин з господарськими будівлями. Також у заставу банку оформлено рухоме майно, зокрема, виробниче обладнання, транспортні засоби, товари в обороті та акції.

У Фонді гарантування нагадали, що на продаж виставлено права вимоги за кредитами, а не заставне майно. Тому переможець аукціону отримає право вимагати від боржника повернення коштів, зокрема шляхом звернення стягнення на заставне майно, у тому числі у судовому порядку. Кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами.

Це друга спроба продати актив. У вересні 2022 року лот виставили на продаж за 279,4 млн грн. На сайті Прозоро.Продажі зазначено, що торги не відбулися. 

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, ФГВФО продає одним лотом права вимоги трьох банків-банкрутів за 174 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло