«Укрзалізниця» уклала контракти з Exxonmobil та Orlen на постачання палива

«Укрзалізниця» уклала контракти з Exxonmobil та Orlen на постачання палива

Орієнтовна сума угоди з Exxonmobil складає $54 млн, з ORLEN Lietuva — $13 млн

Що сталося. Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» в кінці грудня 2022 року уклала угоди з компаніями Orlen Lietuva (Литва) і Exxonmobil Asia Pacific (Сінгапур) про закупівлю дизельного пального. 

Джерело. Про це повідомляє enkorr з посиланням на контракти в системі Prozorro.

Деталі. Угода з Exxonmobil передбачає постачання 45 000 тонн дизельного пального класу F (зимове) в порт «Клайпеда» (Литва) до 15 січня 2023 року. Згідно з контрактом з ORLEN, компанія має відвантажити «Укрзалізниці» 8 200 тонн зимового дизпалива до кінця січня. Його мають поставити на умовах FCA до термінала Моцкава.

Орієнтовна сума, яка вказана у контракті з Exxonmobil, складає $54 млн, у контракті з ORLEN Lietuva – $13 млн. Раніше в УЗ пояснювали, що сума, зазначена у контрактах, не є сумою, яка визначає ціну палива за тонну. Ціна визначається за формулою та залежить від світових індексів на паливо.

Бекграунд. У кінці травня Кабінет міністрів дозволив «Укрзалізниці» проводити закупівлю нафтопродуктів за зовнішньоекономічними договорами. Раніше законодавство вимагало від неї купувати пальне для своїх потреб винятково на відкритих аукціонах у системі ProZorro.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло