Дефіцит потужності збільшується через похолодання – «Укренерго»

Дефіцит потужності збільшується через похолодання – «Укренерго»

Ліміти споживання, які діють упродовж доби, доведені до всіх обленерго

This material is also available in English
Дефіцит потужності збільшується через похолодання – 	«Укренерго»
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Споживання електроенергії збільшується через похолодання, відповідно значно збільшується дефіцит потужності.

Джерело. Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

Деталі. Внаслідок російських ракетних і дронових атак пошкоджені електростанції (генерувальні потужності) та високовольтна мережа. Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій. Виробництво електроенергії на робочих електростанціях не може повністю покрити споживання.

Зазначається, що до всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби.

У компанії нагадали, що кожний обленерго у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту. Перевищення лімітів призводить до ризиків створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження застосовуються аварійні відключення.

За останню добу через артилерійські обстріли була пошкоджена енергетична інфраструктура в прифронтових районах на півдні та сході. Там, де військові надали дозвіл, тривають ремонтні роботи.

«Укренерго», виробники електроенергії та обленерго постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених атаками ворога. Однак після кожної наступної атаки росіян по енергетичній інфраструктурі відновлення стає все складнішим та триває довше», – зауважили в НЕК.

Бекграунд. Нагадаємо, що дефіцит електроенергії зростає через поступове зниження температури по всій Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло