NYT: США планують збільшити виробництво артилерійських снарядів у 6 разів

NYT: США планують збільшити виробництво артилерійських снарядів у 6 разів

Практично вся продукція заводів вирушатиме до України

NYT: США планують збільшити виробництво артилерійських снарядів у 6 разів
фото DR

США планують збільшити виробництво артилерійських снарядів у 6 разів, значна частина з них призначається для постачання Україні.

Джерело. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на звіт командування Сухопутних військ США, передає Голос Америки.

Деталі. За даними звіту, до російського вторгнення в Україну американські військові заводи виробляли 14 400 артилерійських снарядів на місяць.

Пентагон планує протягом двох років довести виробництво до 90 000 снарядів на місяць. Уже укладено відповідні договори з приватними компаніями.

Такої кількості снарядів у Сполучених Штатах не вироблялося з часів Корейської війни.

За даними газети, йдеться про 155-мм некеровані снаряди для далекобійних гаубиць. Наразі вони випускаються на шести державних заводах приватними компаніями за контрактами з Пентагоном.

Як пише The New York Times, обладнання на цих заводах застаріле, деякі з приміщень використовувалися для виробництва снарядів за часів Другої світової війни.

У листопаді Пентагон уклав контракт із General Dynamics на будівництво нової лінії з виробництва корпусів снарядів на заводі в Техасі.

Очікується, що практично вся продукція цих заводів вирушатиме до України.

Як наголошує The New York Times, рішення про різке збільшення виробництва снарядів свідчить про готовність Сполучених Штатів підтримувати Україну протягом тривалої війни з росією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло