Німеччина офіційно заявила про дозвіл на реекспорт танків Leopard 2 в Україну
Країна також надасть ЗСУ 14 танків із власних складів

Що сталося. Німеччина офіційно заявила про дозвіл на реекспорт танків Leopard 2 в Україну.
Джерело. Про це йдеться на сайті німецького уряду.
Деталі. Канцлер Олаф Шольц заявив, що Німеччина продовжить збільшувати військову підтримку України. Тож держава передасть Збройним Силам України 14 танків із власних складів. Пакет допомоги також передбачатиме боєприпаси та обслуговування техніки.
«Це рішення відповідає нашій відомій лінії на підтримку України в міру наших можливостей. Ми діємо в тісно скоординованій міжнародній манері», – пояснив Шольц.
Канцлер наголосив, що його країна має на меті швидко зібрати два танкових батальйони для України. Також найближчим часом розпочнуться тренування з користування «леопардами» для українських підрозділів.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Шольц погодився надати Україні танки Leopard. Таке рішення ухвалили після «місяців дебатів».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].