Генштаб планує завдати рф 2–4 поразки в межах наступного контрнаступу

Генштаб планує завдати рф 2–4 поразки в межах наступного контрнаступу

Прогнозується, що після цього процеси розпаду й деморалізації в російській армії стануть незворотними

Генштаб планує завдати рф 2–4 поразки в межах наступного контрнаступу
Фото: Генштаб ЗСУ

Що сталося. Генеральний штаб ЗСУ планує завдати рф від 2 до 4 поразок у межах наступного контрнаступу.

Джерело. Про це повідомив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

Деталі. Зазначається, що росія незабаром вдасться до наступальних дій, утім після контрнаступу ЗСУ прогнозують процеси розпаду й остаточної деморалізації, які стануть незворотними для російської армії.

«Росіяни продовжать тікати. Водночас вони отримають ще більше мертвих, а на вулиці російських міст масово виходитимуть поранені й ампутанти та жорстко протестуватимуть», – додав Подоляк.

Радник наголошує, що після втрати багатьох солдатів росією ширитиметься протест соціального характеру. Політик вважає, що в цей час в оточенні путіна розгоряться суттєві внутрішні міжусобиці та почнеться «пошук винних». Унаслідок цього силові вертикалі мають ослабнути й почнуть занепадати.

«Дата реалізації цього сценарію залежить від наявного в України інструментарію – від того, коли Україна отримає точну кількість чітко визначеного озброєння. Україна надала нашому партнерському Альянсу конкретні цифри й найменування. Нині ми на етапі, коли війна є обґрунтованою математичною моделлю», – пояснив Подоляк.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що США радять Україні замість фокусування на Бахмуті готуватися до весняного контрнаступу. Там вважають, що відступ ЗСУ з Бахмута принципово нічого не змінить у війні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло