Найбільший інвестор лісової промисловості продає бізнес у росії

Найбільший інвестор лісової промисловості продає бізнес у росії

Американська компанія має намір продати свою частку в російському бізнесі

Найбільший інвестор лісової промисловості продає бізнес у росії
фото DR

Американська компанія International Paper, найбільший інвестор у лісову промисловість у росії, продає свій бізнес у країні. Її частку 50% у групі «Ілім» викуплять російські партнери за $484 млн. Понад 15 років тому інвестор купив цей актив за $650 млн.

Джерело. Про це йдеться в повідомленні компанії, на яке посилається moscowtimes.eu.

Деталі. Сторони вже уклали угоду про продаж частки International Paper у швейцарській Ilim SA, яка контролює групу «Ілім». Тепер її мають схвалити російські регулятори.

Американська компанія має намір продати і свою частку в самій групі «Ілім» (їй належить 2,39% акцій), а також позбутися інших нематеріальних залишкових часток, пов'язаних із підприємством у росії.

Російські партнери зацікавлені у такій угоді і можуть викупити актив International Paper за $24 млн, зазначається у повідомленні.

International Paper вперше заявила про можливість виходу з російського ринку після початку вторгнення росії в Україну – у березні 2022 року.

International Paper купила швейцарську Ilim Holding, через яку володіла російським «Ілімом», у 2007 році за $650 млн. Вона стала найбільшим у росії інвестором у лісову промисловість.

«Ілім» – найбільший виробник целюлози та паперу в росії. Підприємство випускає 75% цього товару в країні, а також 20% картону та 10% паперу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло