Британська розвідка заявила, що відправлені на фронт російські танки «Армата» небоєздатні

Британська розвідка заявила, що відправлені на фронт російські танки «Армата» небоєздатні

Розгорнути їх можуть хіба що в пропагандистських цілях

Британська розвідка заявила, що відправлені на фронт російські танки 	«Армата» небоєздатні
"Армата"
фото DR

Росія відправила на фронт в Україну кілька нових бойових танків Т-14 «Армата» на тлі обговорення Заходом поставок Києву сучасних танків Leopard 2 і Abrams. Але російські бронетанкові частини неохоче прийняли нові танки, оскільки вони перебувають у дуже поганому стані.

Джерело. Про це пише британська розвідка у своєму зведенні.

Деталі. «Незрозуміло, які саме аспекти транспортних засобів викликали таку реакцію, але протягом останніх трьох років російські офіційні особи публічно описували проблеми з двигуном Т-14 та тепловізійними системами», – зазначає Міноборони Великої Британії.

При цьому міністр оборони рф Сергєй Шойгу в 2021 році говорив, що наступного року планується виробництво експериментальних партій. «Таким чином, малоймовірно, що будь-які розгорнуті танки Т-14 будуть відповідати стандартам, на підставі яких техніка вважається боєздатною», – робить висновок британська розвідка.

Раніше Міноборони Британії попереджало, що відправка на фронт «Армати» буде ризикованою, оскільки невідомо, наскільки вони надійні. Незважаючи на 11 років розробки, у танка було багато виробничих труднощів, а засоби ремонту та евакуації не пристосовані під їхню велику вагу.

Також для відправки на фронт Т-14 необхідно адаптувати під них логістику, оскільки вони габаритніші і важчі за інші російські танки. Але навіть при цьому бойових машин у Росії не більше кількох десятків. «Якщо росія і розгорне Т-14, то головним чином у пропагандистських цілях», – писало британське Міноборони.

Т-14 вважається танком нового покоління, який за своїми характеристиками перевершує німецький Leopard 2 та американський Abrams. Держкорпорація «Ростех», яка відповідає за його випуск, оголосила про початок серійного виробництва Т-14 у лютому 2021 року.

Бекграунд. Напередодні стало відомо, що США нададуть Україні близько 30 танків Abrams, а Німеччина відправить танкову роту – 14 Leopard 2. Також до постачання збираються підключитися Польща, Норвегія та Нідерланди, які можуть відправити 40 танків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло