Аварійні відключення застосовують у десяти областях через перевищення лімітів – «Укренерго»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Аварійні відключення застосовують у десяти областях через перевищення лімітів – «Укренерго»

Можливі аварійні відключення і в інших областях

This material is also available in English
Аварійні відключення застосовують у десяти областях через перевищення лімітів – «Укренерго»
Фото: pexels.com

Що сталося. Через перевищення лімітів застосовуються аварійні відключення у Харківській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Київській, Черкаській, Житомирській, Волинській, Львівській, Рівненській областях.

Джерело. Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

Деталі. Зазначається, що впродовж доби можливі аварійні відключення і в інших областях. До всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби.

В енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності, оскільки внаслідок російських ракетних і дронових атак пошкоджені електростанції (генерувальні потужності) та високовольтна мережа.

«Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об’єктам високовольтної мережі. Втім, енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій. У результаті виробництво електроенергії на робочих електростанціях не може повністю покрити споживання», – повідомляють у НЕК.

Після останньої ракетної атаки мережеві обмеження діють в Одесі, в інших регіонах, де високовольтна інфраструктура зазнала 26 січня російських ударів ракетами або дронами, споживачі заживлені за резервними схемами.

Бекграунд. Нагадаємо, що внаслідок влучання під час російської масованої атаки виникли пошкодження енергосистеми в Південному, Центральному та Південно-Західному регіонах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло