Індійська компанія Adani одного з найбагатших людей світу втратила $48 млрд за добу

Індійська компанія Adani одного з найбагатших людей світу втратила $48 млрд за добу

Причиною став розгромний звіт аналітичної компанії про борги конгломерату

Індійська компанія Adani одного з найбагатших людей світу втратила $48 млрд за добу
фото DR

Акції індійської Adani Enterprises впали на 20% у п'ятницю, оскільки розгромний звіт американської інвестиційно-дослідницької компанії Hindenburg Research спровокував обвал паперів фірм індійського конгломерату, що торгуються на біржі.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. У результаті папери Adani Enterprises – флагманської компанії групи – впали значно нижче ціни рекордної додаткової емісії, що стартувала в п'ятницю, у $2,45 млрд.

Сім компаній конгломерату Adani, контрольованого одним із найбагатших людей світу Гаутамом Адані, із середи втратили загалом $48 млрд ринкової капіталізації, а американські облігації компаній Adani також впали після того, як Hindenburg Research у своєму звіті від 24 січня висловила занепокоєння. щодо рівня заборгованості підприємства міста і використання нею податкових сховищ.

Компанія встановила мінімальну ціну за акцію у розмірі 3,112 рупій ($38,22) та максимальну на рівні 3,276 рупій. Але в п'ятницю акції впали до позначки в 2,721,65 рупії – значно нижче від цього діапазону.

У своєму звіті Hindenburg зазначила, що ключові компанії конгломерату мають значний рівень заборгованості, що ставить його в «хитке фінансове становище», а «захмарні оцінки» підняли ціни на акції семи компаній Adani на 85% вище за їхню реальну вартість.

Hindenburg повідомила, що має короткі позиції в Adani через її облігації, що торгуються в США, і деривативні інструменти, що торгуються за межами Індії.

Adani Group назвала звіт необґрунтованим і повідомила, що розглядає можливість подати до суду на компанію, що базується в Нью-Йорку.

Індійський регулятор ринків капіталу вивчає доповідь Hindenburg і може використовувати її як допомогу свого власного розслідування про володіння офшорними фондами Adani Group, повідомили два джерела, знайомі з цим питанням.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло