Влада Нью-Йорка змусить Uber та Lyft повністю перейти на електромобілі до 2030 року
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Влада Нью-Йорка змусить Uber та Lyft повністю перейти на електромобілі до 2030 року

Загалом на початок 2023-го у компаній близько 100 тисяч машин у місті

Влада Нью-Йорка змусить Uber та Lyft повністю перейти на електромобілі до 2030 року
фото Shutterstock

Мер міста Нью-Йорк Ерік Адамс заявив, що до кінця десятиліття компанії мають скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу до нуля. Він зазначив, що сама адміністрація Нью-Йорка теж займеться електрифікацією міського транспорту та створенням інфраструктури для заряджання електромобілів.

Джерело. Про це пише The Verge.

Деталі. За реалізацію плану відповідатиме комісія з таксі та лімузинів, яка в тому числі регулює діяльність сервісів Uber та Lyft. Вимога може торкнутися близько 100 тисяч машин, що використовуються сервісами у місті.

Uber та Lyft привітали рішення влади Нью-Йорка. Обидві компанії і так закликають водіїв переходити на електромобілі, наприклад, пропонують їм вигідніші тарифи.

У вересні 2020 року Uber оголосив, що планує здійснювати 100% поїздок на електромобілях у США, Канаді та Європі до 2030 року, а в усьому світі – до 2040-го. За даними на 2020 рік, за використання гібридних машин сервіс доплачує таксистам $0,5 за поїздку, а водії повністю електричних автомобілів отримують додатково $1,5 за завершений маршрут.

У травні 2021 року влада Каліфорнії прийняла правила, які зобов'язують сервіси таксі електрифікувати свої автопарки на 90% до 2030 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло