Німецький концерн Rheinmetall хоче запустити виробництво HIMARS у Європі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Німецький концерн Rheinmetall хоче запустити виробництво HIMARS у Європі

Завод готовий значно збільшити виробництво танкових і артилерійських боєприпасів

Німецький концерн Rheinmetall хоче запустити виробництво HIMARS у Європі
Фото: flickr.com

Що сталося. Німецький збройний концерн Rheinmetall готовий значно збільшити виробництво танкових і артилерійських боєприпасів, щоб задовольнити високий попит в Україні й на Заході. Завод веде переговори про початок виготовлення реактивних систем залпового вогню HIMARS у Німеччині.

Джерело. Про це в інтерв'ю Reuters заявив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер.

Деталі. За його словами, у 2022 році Rheinmetall виготовив по 60-70 000 танкових і артилерійських снарядів, але це число може бути збільшене. 

«Ми можемо виробляти 240 000 танкових боєприпасів (120 мм) на рік, що більше, ніж потрібно всьому світу», – сказав Паппергер.

Також Rheinmetall хоче запустити нову лінію з виробництва боєприпасів середнього калібру, які, наприклад, використовуються німецькими зенітними самохідними установками Gepard в Україні, до середини 2023 року.

Водночас концерн веде переговори з американським Lockheed Martin про можливе виробництво систем HIMARS. Зазначимо, що вони також активно використовуються українськими військами.

«На Мюнхенській конференції з безпеки ми прагнемо укласти угоду з Lockheed Martin про початок виробництва HIMARS (у Німеччині). У нас є технологія для виробництва боєголовок, а також ракетних двигунів – і у нас є вантажівки, на які можна встановити пускові установки», – сказав Паппергер.

Гендиректор Rheinmetall очікує обговорити деталі військового виробництва на зустрічі представників промисловості з новим міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом, хоча її дата ще не визначена.

Бекграунд. Нагадаємо: саме Пісторіус виключив відправку Німеччиною винищувачів в Україну.

Після того, як Німеччина схвалила поставку бойових танків Leopard 2 на початку цього тижня, українська влада знову підняла питання щодо надання Україні сучасних винищувачів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло