США відкрили гарячу лінію для конфіденційних повідомлень про корупцію у сфері військової допомоги
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

США відкрили гарячу лінію для конфіденційних повідомлень про корупцію у сфері військової допомоги

На лінію можна повідомити про сексуальну експлуатацію, шахрайство, розтрату коштів, зловживання

США відкрили гарячу лінію для конфіденційних повідомлень про корупцію у сфері військової допомоги
Фото: pixabay.com

Що сталося. США відкрили гарячу лінію для повідомлень про факти корупції та зловживання, які впливають на військову допомогу Штатів Україні.

Джерело. Про це йдеться в офіційному документі лінії.

Деталі. «Ми маємо забезпечувати нагляд за використанням коштів і ресурсів, наданих американськими платниками податків на підтримку України. Радимо конфіденційно повідомляти про будь-яку підозрілу діяльність, пов'язану з програмами або операціями Міністерства оборони США, Державного департаменту США й Агентства США з міжнародного розвитку, на відповідну гарячу лінію», – йдеться у повідомленні офісу генерального інспектора.

Йдеться, зокрема, про можливі «корупцію, сексуальну експлуатацію чи наругу, шахрайство, розтрату коштів, зловживання, неналежне керування, торгівлю людьми».

Бекграунд. За словами заступника держсекретаря з політичних питань Державного департаменту США Вікторії Нуланд, цього тижня разом із консультантами Світового банку та Deloitte у Києві працюють аудитори США, щоб переконатися, що «жодна допомога чи зброя не перенаправляються». 

Прибуття аудиторів до Києва відбулося в той момент, коли президент США Байден оголосив у середу, що планує відправити в Україну 31 танк Abrams, а минулого тижня Пентагон оприлюднив пакет безпеки України на $2,5 млрд, вперше включаючи броньовані машини Stryker і більше бойових машин Bradley.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло