Україна експортувала понад 660 000 тонн зерна морем за тиждень
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Україна експортувала понад 660 000 тонн зерна морем за тиждень

За цей час із портів Великої Одеси вийшли 18 суден

This material is also available in English
Україна експортувала понад 660 000 тонн зерна морем за тиждень
Фото: Мінінфраструктури

Що сталося. Україна експортувала 664 000 тонн агропродукції морськими шляхами за тиждень.

Джерело. Про це повідомляє Мінінфраструктури.

Деталі. За минулий тиждень з портів Великої Одеси вийшли 18 суден, утім обсяги експорту скоротилися на третину порівняно з тижнем раніше. 60 000 тонн пшениці відправили до Кенії, 56 000 тонн – до Бангладеш, а 60 000 тонн української олії – до Індії.

Наразі в портах Одещини під обробкою 21 судно. На них завантажують майже 1 млн тонн української агропродукції. Водночас по «зерновому коридору» рухаються тільки 3 судна під завантаження.

З 1 серпня з Великої Одеси вийшли 687 суден, які експортували 18,9 млн тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки. За даними відомства, цей показник мав би становити понад 28 млн тонн за стабільного функціонування «зернового коридору».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Ефіопія отримає ще 30 000 тонн українського зерна в межах Grain from Ukraine. Четверте судно з гуманітарним продовольством вирушило з порту Чорноморська.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло