Втрати індійської Adani за тиждень сягнули понад $70 млрд на тлі скандалу
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Втрати індійської Adani за тиждень сягнули понад $70 млрд на тлі скандалу

Звинувачення у шахрайстві спровокували обвал акцій компанії

Втрати індійської Adani за тиждень сягнули понад $70 млрд на тлі скандалу
Фото: flickr.com

Що сталося. Акції більшості компаній групи Adani продовжили падіння третій день поспіль і скоротили капіталізацію компанії на $72 млрд.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg.

Деталі. Зазначається, що ситуацію не зупинило те, що індійський конгломерат протягом вихідних намагався спростувати звинувачення у шахрайстві американської Hindenburg Research: ця компанія опублікувала звіт за результатами дворічного розслідування про численні корпоративні зловживання в Adani.

Як йдеться в матеріалі, акції Adani Total Gas і Adani Transmission впали на 20%, серед трейдерів з'явилися ознаки розбіжностей.Наприклад, на 12:20 в Мумбаї 6 з 10 акцій групи Adani продовжили падіння, натомість акції Adani Enterprises зросли на 4% після попереднього стрибка на 10%.

Ситуація на фондовому ринку стала драматичним ударом для 60-річного голови Adani Group Гаутама Адані, який останніми роками потрапив у трійку найбагатших людей світу, а тепер втратив значну частину статку в $125 млрд.

Бекграунд. Нагадаємо: сім компаній конгломерату Adani, контрольованого одним із найбагатших людей світу Гаутамом Адані, із середи до п'ятниці втратили загалом $48 млрд ринкової капіталізації, а американські облігації компаній Adani також впали після того, як Hindenburg Research у своєму звіті від 24 січня висловила занепокоєння щодо рівня заборгованості підприємства і використання податкових сховищ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло