У ТРЦ Gulliver відкривається виставка робіт Любові Панченко
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків
Новини компаній

У ТРЦ Gulliver відкривається виставка робіт Любові Панченко

Експозицію можна побачити з 2 лютого

У ТРЦ Gulliver відкривається виставка робіт Любові Панченко

2 лютого на другому поверсі торгово-розважального центру Gulliver відкривається виставковий проєкт талановитої художниці-шістдесятниці Любові Панченко. Експозиція «Дивовижний світ Любові Панченко» відбувається за підтримки Музею шістдесятництва. Mind.ua є інформаційним партнером виставки.

Любов Панченко, 1965 р.

Також 2 лютого о 18:30 запланована лекція про головне із життя мисткині, яка відбудеться у арт-просторі на 4-му поверсі ТРЦ. Вхід вільний за умови реєстрації.

Окрім картин та колажів, на виставці будуть представлені ескізи елементів гардеробу та фото вбрання, створених Панченко. До слова, мисткиня повною мірою реалізувала свій талант у дизайні одягу. 

Панченко обожнювала все українське, обстоювала мову і культуру. Усі твори художниці, незалежно від техніки виконання, наповнені українським колоритом. Вона філігранно використовувала національні орнаменти у власних малюнках і дизайні одягу.

Ескіз стрічок на волосся. Ескіз. 1960-ті рр.

Художниця не погодилась бути радянською, тому в часи СРСР не могла стати популярною. Мисткиня постраждала внаслідок російської окупації Бучі. 30 квітня 2022 року Любов Панченко померла в київській лікарні.

Сьогодні роботи художниці зберігаються у Музеї шістдесятництва (філії Музею історії міста Києва), де зараз триває виставка «Світ колажів Любові Панченко».

«Ми, у ТРЦ Gulliver, обрали своєю місією розповідати про талановитих українських митців. Адже впевнені, наша культура унікальна, а люди – особливі й безмежно творчі. В рамках партнерства з Музеєм шістдесятництва представляємо візуалізації робіт неймовірної художниці Любові Панченко, які зачаровують, та запрошуємо всіх відкрити її дивовижний світ разом», – коментує директорка з маркетингу ТРЦ Катерина Жураківська.

Відвідати проєкт «Дивовижний світ Любові Панченко» зможе кожен охочий на 2-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А – протягом місяця. Вхід для всіх вільний.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. Також у разі відключення світла комплекс продовжує працювати від резервного живлення.

Декоративний розпис. Серія Весняний цвіт, 1994 р. Папір, олівець, фломастер.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло