Гроші Абрамовича зберігаються в секретних офшорах, пов’язаних з американським  Credit Suisse
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Гроші Абрамовича зберігаються в секретних офшорах, пов’язаних з американським  Credit Suisse

Володіння Абрамовичем офшорними фірмами приховано за рахунок складної корпоративної структури

Гроші Абрамовича зберігаються в секретних офшорах, пов’язаних з американським  Credit Suisse
фото DR

Швейцарський банк Credit Suisse надав позику на сотні мільйонів доларів офшорним компаніям російського олігарха Романа Абрамовича. Ці компанії використовували акції США в якості застави.

Фірми, які перебувають у таємному володінні, позичали один одному величезні суми, які таємниче поверталися або списувалися, що, за словами експертів, могло бути схемою, що дозволяє приховати походження коштів.

Джерело. Про це йдеться у спільному розслідуванні OCCRP та The Guardian, заснованому на витоку документів із Credit Suisse та кіпрської MeritServus, яка 20 років керувала активами Абрамовича.

Володіння Абрамовичем кількома офшорними фірмами було приховано за рахунок складної корпоративної структури, що включає непрозорий траст та посередницьку компанію MeritServus. Ці фірми володіли частками майже півмільярда доларів у двох найбільших сталеливарних компаніях Америки і брали участь у загадкових кредитних угодах, мета яких, за словами експертів, викликає сумніви.

Банки Barclays у Монако та UBS у Цюріху також обслуговували трасти та офшорні активи Абрамовича вартістю $940 млн.

Barclays та UBS, за даними видання, зберігали активи десяти офшорних трастів на островах Кіпр та Джерсі, які керували майном Абрамовича.

Раніше The Guardian з посиланням на витік даних MeritServus писало, що на початку 2022 року, перед російським вторгненням в Україну, Абрамович передав більшу частину своїх активів дітям, щоб уникнути наслідків можливих санкцій та заморожування активів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло