Німецькі активісти пожертвували гроші на спорядження для російської армії – Reuters
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Німецькі активісти пожертвували гроші на спорядження для російської армії – Reuters

За це їм загрожує кримінальна відповідальність за німецьким законодавством

Німецькі активісти пожертвували гроші на спорядження для російської армії – Reuters
REUTERS/Stringer/File Photo

Група проросійських активістів у Німеччині пожертвувала кошти дивізії російської армії, яка воює в Україні, і гроші були використані для купівлі рацій, навушників та телефонів.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. Зокрема, подружжя Єлєна Колбаснікова (на фото) та Макс Шлунд наприкінці минулого року особисто передали російській армії 500 євро, незважаючи на санкції Єврос оюзу, які забороняють постачання такого обладнання російській армії.

Як з'ясувало Reuters, Колбаснікова і Шлунд були серед тих, хто в Німеччині просував промосковську позицію, зберігаючи при цьому таємні зв'язки з росією, російськими організаціями під санкціями та ультраправими.

Також Колбаснікова та Шлунд отримали квитки від берлінського відділення російського агентства з просування культури “Россотруднічества” для поїздки в москву на конференцію, на якій виступив путін.

Прокуратура Берліна заявила, що веде розслідування в берлінському офісі “Россотруднічества”.

Нові докази, зібрані Reuters, вказують на те, що пара бере активнішу участь у війні Кремля в Україні, ніж вважалося раніше.

У повідомленні в WhatsApp, яке побачило Reuters, Колбаснікова написала: «Ми перерахували 500 євро для 42-ї мотострілецької дивізії рф на придбання радіостанцій, навушників і радіотелефонів».

Постанова ЄС від 25 лютого 2022 року забороняє постачання або фінансування закупівлі певних товарів для російських військових. Перелік товарів включає «радіообладнання (наприклад, передавачі, приймачі та трансивери)».

Відповідно до німецького законодавства, кримінальне покарання для будь-кого, хто порушив санкції, становить до п’яти років позбавлення волі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло