Столтенберг звинуватив Північну Корею у допомозі ПВК «Вагнер»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Столтенберг звинуватив Північну Корею у допомозі ПВК «Вагнер»

Альянс «підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно»

Столтенберг звинуватив Північну Корею у допомозі ПВК «Вагнер»
фото DR

КНДР постачає ракети для російських найманців із ПВК «Вагнер», які беруть участь у війні проти України. Про це під час виступу в Інституті перспективних досліджень CHEY у Сеулі розповів генеральний секретар Нато Єнс Столтенберг.

Джерело. Про це пише The Moscow Times.

Деталі. «Північна Корея поставила ракети російській ПВК “Вагнер”, ще більше розпалюючи агресивну війну росії проти України», – наголосив Столтенберг. Він нагадав, що росія розпочала війну майже рік тому, і з того часу НАТО та його союзники, включаючи Південну Корею, продовжують надавати допомогу Києву.

«Наша підтримка має велике значення для українців, допомагаючи їм не лише вижити, а й відтіснити російських загарбників та звільнити свою територію», – зазначив генсек НАТО. Він заявив, що альянс «підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно».

«Якщо президент путін переможе, він та інші авторитарні лідери будуть переконані, що зможуть домогтися бажаного за допомогою сили. Це зробило б світ більш небезпечним, а нас більш вразливими», – підсумував генсек НАТО.

Столтенберг констатував, що «те, що відбувається в Європі, має значення для Індо-Тихоокеанського регіону, і те, що відбувається тут, в Азії, має значення для НАТО».

Бекграунд. Як раніше заявив Столтенберг, позиція НАТО незмінна: Україна стане членом Альянсу. Так генсек НАТО закликав надати військову підтримку Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло