БЕБ викрило ухилення від сплати мита на 16 млн грн при імпорті спецтехніки
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

БЕБ викрило ухилення від сплати мита на 16 млн грн при імпорті спецтехніки

Реалізації протиправної схеми посприяли посадові особи Рівненської митниці

БЕБ викрило ухилення від сплати мита на 16 млн грн при імпорті спецтехніки
Фото: БЕБ

Що сталося. Детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрили громадянина України в ухиленні від сплати податків, обов’язкових митних платежів в особливо великих розмірах під час імпорту техніки.

Джерело. Про це повідомила пресслужба бюро.

Деталі. Під час митного оформлення сільськогосподарських, вантажних і самохідних транспортних засобів, що імпортувалися на територію України та розмитнювалися в зоні діяльності Рівненської митниці, підприємець подав неправдиві відомості.

У поданих до митного органу документах були занижені роки випуску імпортованої техніки та відповідно її вартість. Насправді техніка виявилася набагато новішою. У результаті таких дій бюджету було завдано збитків на більш ніж 16 млн грн.

За результатами обшуків офісних приміщень, підрозділів Рівненської митниці й місць проживання фігурантів кримінального провадження вилучили фінансово-господарську документацію, документи митного оформлення та понад 7 млн грн готівкою.

«Реалізація протиправної схеми була б неможлива без сприяння посадових осіб Рівненської митниці. Наразі здійснюються подальші слідчі дії для встановлення повного кола причетних до злочину осіб», – зауважили в БЕБ.

Бекграунд. Нагадаємо, що керівництво Житомирської митниці організувало корупційну схему зі «швидкими» на 20 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло