Уряд рф дав власнику «Київстара» дозвіл на продаж його російської «дочки» місцевому менеджменту
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Уряд рф дав власнику «Київстара» дозвіл на продаж його російської «дочки» місцевому менеджменту

Умовою вказаний викуп 90% облігацій, випущених VEON на користь російських інвесторів

Уряд рф дав власнику «Київстара» дозвіл на продаж його російської 	«дочки»  місцевому менеджменту
Фото: cumbre.kz

Що сталося. Уряд росії погодив продаж російської «доньки» компанії VEON  – «Вимпелком», яка надає послуги мобільного зв'язку під брендом «Білайн», місцевому топменеджменту з умовою викупу не менше 90% облігацій, випущених корпорацією VEON на користь російських інвесторів.

Джерело. Про це заявив голова російського Мінцифри Максут Шадаєв, передають російські «РБК» і Forbes.

Деталі. Викуп може відбутися протягом двох місяців. 

«Якщо менеджмент «Вимпелкому» домовиться про те, що російські інвестори готові продати їм облігації обсягом не менше 90% від загального боргу, значить, угода відбудеться. Комісія її схвалила за цих умов», – заявив міністр.

При цьому наприкінці січня урядова комісія відправила угоду на доопрацювання. Адміністрація російського президента хотіла зробити профільним інвестором «Газпром». Концерн брав участь у переговорах із VEON. 

Російським «Вимпелком» володіє нідерландський холдинг Veon, 47,9% якого належить Letterone Holdings Міхаіла Фрідмана та Пьотра Авена. Також Veon є власником «Київстару» в Україні.

Бекграунд. У листопаді повідомлялося, що VEON домовився про продаж російської компанії «Вимпелком» її російському керівництву, включаючи гендиректора Алєксандра Торбахова, за $2,2 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло