“Ми точно знаємо, скільки ракет там було вироблено”- Зеленський закликав посилити санкції проти росії

“Ми точно знаємо, скільки ракет там було вироблено”- Зеленський закликав посилити санкції проти росії

Санкції ЄС повинні бути спрямовані на те, щоб росія не відновила військовий потенціал

“Ми точно знаємо, скільки ракет там було вироблено”- Зеленський закликав посилити санкції проти росії
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що санкції Євросоюзу проти росії мають бути спрямовані на те, щоб не дати москві відновити свій військовий потенціал.

Джерело. Про це президент заявив під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами 24-го саміту Україна – ЄС у Києві, передає прес-служба.

Деталі. «Ми надзвичайно зацікавлені, щоб у росії не було можливості відродити оборонне виробництво. Санкції уповільнили всі ці процеси. Нам чітко зрозуміло, яка кількість ракет вироблялася до початку повномасштабного вторгнення і що відбувається зараз завдяки санкціям ЄС, США, Великої Британії, інших партнерів», – заявив Володимир Зеленський.

Тому, за його словами, украй важливо, щоб росія не мала змоги обходити обмежувальні заходи, зокрема з допомогою інших держав.

Президент констатував, що є країни, які постачанням зброї, ракетною програмою, дронами чи іншим чином по суті підтримують росію.

«Тому для нас дуже важливо надсилати цим державам чіткі меседжі на рівні ЄС і США – дуже важливо зупиняти відновлення цього виробництва», – наголосив президент.

Зеленський також закликав запровадити санкції проти “Росатому”, зазначивши, що через цю структуру росія шантажує і переслідує працівників Запорізької АЕС.

«Вони (росіяни) захопили шість ядерних блоків. Вони захопили наших людей. Вони захопили керівництво цієї станції. Це таке сучасне рабство по-російськи – ось що там відбувається. Вони не відпускають цих фахівців, примушують їх змінювати громадянство. Вони беруть їхніх дітей у заручники та відправляють на територію російської федерації. Так відбулося з деякими працівниками саме цієї станції. І ми розуміємо, хто керує ядерною енергетикою в рф. І тут є всі докази, ці люди приїжджали на цю атомну станцію – це «Росатом», – зазначив Володимир Зеленський.

Бекграунд. Нагадаємо, під час цієї прес-конференції глава держави зазначив, що Україна боротиметься за те, щоб утримувати Бахмут стільки, скільки зможе.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло