росія може розпочати навесні та влітку наступ із трьох сторін — ГУР

росія може розпочати навесні та влітку наступ із трьох сторін — ГУР

Можливим є наступ з Донецької, Луганської та Запорізької областей

This material is also available in English
росія може розпочати навесні та влітку наступ із трьох сторін — ГУР
фото Укрінформ

У ГУР Міноборони повідомили, що росія планує наступ навесні та влітку 2023 року. Зокрема, про це повідомив представник відомства Вадим Скібіцький.

Джерело: gur.gov.ua

Деталі. Українські розвідники зафіксували, що для наступальних операцій на сході та півдні України росія планує мобілізувати від 300 000 до 500 000 осіб.

«Відповідний наказ про мобілізацію 500 000 призовників у січні – це на додаток до 300 000 мобілізованих у жовтні 2022 року. І це ще одна очевидна ознака того, що путінський кремль не має наміру припиняти війну»,  – йдеться у повідомлені ГУР МО.

Зазначається, що на Херсонщині та у Криму війська рф оборонятимуться.

«Ми визначили, що наступи військ рф можуть бути у Донецькій та Луганській областях, а також, можливо, на Запоріжжі. При цьому на Херсонщині та у Криму війська рф вестимуть оборону», – зазначає Скібіцький.

«Нова хвиля мобілізації в росії триватиме до двох місяців, але реалізація планів росії знаходиться у прямій залежності як від оснащення російських резервістів, так і від рівня, якості й темпів західної військової підтримки українських захисників»,  – зазначили в ГУР.

Бекграунд. Напередодні міністр оборони Резніков повідомив, що уряд очікує на наступ росіян у лютому. З огляду на це, Збройні сили накопичують резерви та готують персонал до стримування ворога.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло