Кулеба назвав три пріоритетні теми України на Мюнхенській безпековій конференції
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Кулеба назвав три пріоритетні теми України на Мюнхенській безпековій конференції

Ключові фігури в питаннях євроатлантичної безпеки зберуться на конференції

Кулеба назвав три пріоритетні теми України на Мюнхенській безпековій конференції
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба
Фото: Getty Images

Що сталося. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав три пріоритетні теми, які Україна цьогоріч просуватиме на Мюнхенській безпековій конференції: постачання Україні далекобійних ракет і бойових літаків, членство в НАТО та майбутнє росії.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України (МЗС).

Деталі. «Цьогоріч ми будемо просувати на Мюнхенській безпековій конференції пріоритетні для України теми. Ключова – це постачання далекобійних ракет і відкриття постачання бойових літаків, оскільки саме літаки є останнім типом зброї, який потрібно розблокувати, всі інші позиції ми за минулий рік відкрили командними зусиллями. Будемо також говорити про членство України в НАТО і взагалі про майбутнє росії”, – заявив міністр в ефірі національного телемарафону.

За його словами, Мюнхенська безпекова конференція «буде дуже важливою». На ній зберуться ключові фігури в питаннях євроатлантичної безпеки. В центрі уваги будуть теми, які безпосередньо дотичні до безпеки України, Європи та світу загалом.

Кулеба нагадав, що рік тому саме на Мюнхенській безпековій конференції президент України Володимир Зеленський виступив із програмною промовою, в якій зокрема закликав надати Україні зброю.

Бекграунд. Нагадаємо, що на Мюнхенську конференцію з безпеки не запросили офіційну російську делегацію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло