Holcim купує американську покрівельну компанію Duro-Last за $1,29 млрд
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Holcim купує американську покрівельну компанію Duro-Last за $1,29 млрд

Угода потребує схвалення від регуляторів США. Компанії сподіваюся, що вони закриють угоду до II кварталу 2023 року

Holcim купує американську покрівельну компанію Duro-Last за $1,29 млрд
Фото: з вільного доступу

Що сталося. Швейцарський гігант із виробництва будівельних матеріалів Holcim із загальною вартістю активів у 44,26 мільярда швейцарських франків має намір придбати американську покрівельну компанію Duro-Last за $1,29 млрд.

Джерело. Про це повідомила Holcim.

Деталі. «Ця транзакція оцінюється в $1 293 млн, що відповідає прогнозному коефіцієнту EBITDA за 2023 рік у 11,9x або 7,4x після синергії. Прибуток на акцію (EPS) збільшується з першого року. Завдяки цьому придбанню покрівельні системи Holcim достроково перевищать $4 млрд чистих продажів», – йдеться в заяві.

Уточнюється, що Duro-Last має послужний список двозначного зростання високоприбуткового ринку покрівельних матеріалів Північної Америки, який сягає понад $40 млрд завдяки провідним брендам, власним технологіям та індивідуальним рішенням. Як очікується, системи Duro-Last «доповнять і зміцнять інтегровану пропозицію покрівлі Holcim з очікуваною синергією (економічним ефектом. – Mind) в $60 млн на рік».

Duro-Last спеціалізується на виробництві термопластичних одношарових покрівельних систем, базується в Сагіно, штат Мічиган, і нараховує 8 виробничих підприємств у США. Чистий обсяг продажів компанії оцінюється у $540 млн.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що компанія Holcim покинула російський ринок.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло